Adriana Rumińska – ZnanyLekarz.pl

„Ci, którzy myślą, że nie mają czasu na zdrowe odżywianie się, prędzej czy później będą musieli znaleźć czas na chorobę.”

Edward Stanley

salad-2756467_1920

Dieta Spersonalizowana

girl-828607_1920

Coaching dietetyczny

woman-570883_1920

Terapia otyłości

dieta dla kobiet w ciąży i karmiących

Dieta dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

pharmacy-1729445_1920

Ziołoterapia

hypertension-867855_1920 (1)

Dieta w chorobie

Profesjonalizm

Przygotowanie zawodowe to nie jedyny mój atut. Dietetyka kliniczna to również moja pasja. Stale pogłębiam swoje umiejętności praktyczne i wiedzę dotyczącą najnowszych trendów w dietetyce uczestnicząc w kursach specjalistycznych, warsztatach i konferencjach.

Skuteczność

Profesjonalnie dobrany plan żywieniowy uwzględniający preferencje żywieniowe sprawia, że oprócz utraty wagi ciała lub normalizacji zaburzeń metabolicznych, pacjent długofalowo zmienia swoje nawyki żywieniowe. Pomaga w tym również moje przygotowanie z zakresu psychodietetyki.

Personalizacja

Potrzeby żywieniowe każdego z pacjentów są inne. Dlatego w pracy dietetyka nie korzystam ze schematów. Po konsultacji, uzyskaniu informacji dotyczących preferowanych produktów oraz takich, które nie są tolerowane lub lubiane, układam indywidualną dietę.

Technologia

Analiza składu ciała, profesjonale oprogramowanie do układania planu żywieniowego, możliwość konsultacji on-line to tylko niektóre z technicznych dogodności wspomagających leczenie dietetyczne pacjentów.