Fizjoterapia na miarę Twoich potrzeb

massage-3795693_1920
Masaż leczniczy
Najczęściej wymieniane wskazania do stosowania masażu leczniczego to choroby i dysfunkcje narządu ruchu, takie jak stany po urazach, zmiany przeciążeniowe mięśni, stawów, krążków międzykręgowych i innych struktur anatomicznych, przykurcze i zaniki mięśniowe z nieczynności, zapalenie stawów, mięśni.
physical-therapy-3082367_1920
Ultradźwięki
Terapia ultradźwiękowa polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej, czego efektami terapeutycznymi są: działanie przeciwbólowe oraz stymulacja komórkowych procesów naprawczych.
laser-2761498_1920
Laseroterapia
Laseroterapia polega na naświetlaniach powierzchni ciała w celu osiągania skutków terapeutycznych dzięki biostymulacji komórek. Efektem jest: działanie przeciwzapalne, przyspieszanie gojenia się ran i owrzodzeń, działanie przeciwbólowe oraz przyspieszanie gojenia złamań kości.
medicine-3336938_1920
Elektroterapia
Dzięki wykorzystaniu właściwości prądu stałego i zmiennego możliwe jest łagodzenie dolegliwości bólowych w dyskopatii, rwie kulszowej czy schorzeniach zwyrodnieniowych stawów. Wykorzystujemy prądy stałe, diadynamiczne, TENS oraz interferencyjne.